Head:
0%

Pneuservis Řečkovice

Pneuservis Řečkovice
Jsem Lukáš Svoboda, zakladatel webu japanmove.pro.
Co zde najdete

Jsem Lukáš Svoboda, zakladatel webu japanmove.pro.

Přestože nejsem profesionální automechanik ani poskytovatel automobilových služeb, mým cílem je pomáhat lidem rychle, jednoduše a spolehlivě najít pneuservisy, servisní centra a odborníky na pneumatiky po celém Česká republika.

Tento adresář jsem vytvořil s pečlivostí, protože vím, že najít kvalitní pneuservis ve svém okolí je důležité, když potřebujete vyměnit pneumatiky, opravit defekt, vyvážit kola nebo provést geometrii. Mým cílem je poskytovat přehledné, aktuální a snadno dostupné informace, které vám pomohou s jistotou vybrat ten správný servis.

Mým posláním je shromažďovat na jednom místě užitečné informace o pneuservisech po celém Česká republika, včetně adres, otevírací doby, kontaktních údajů a nabízených služeb, abych vám pomohl najít provozovnu, která bude nejlépe vyhovovat potřebám vašeho vozidla.

Hledáte-li spolehlivý pneuservis poblíž v České republice, konkrétně v malebné obci Bořetice, pak je služba Pneuservis Řečkovice tou pravou volbou pro všechny motoristy z okolí, kteří očekávají profesionální přístup k přezouvání, vyvážení kol i uskladnění pneumatik. Tento rodinný podnik si zakládá na individuálním přístupu ke každému zákazníkovi a díky své výhodné poloze v srdci jižní Moravy poskytuje rychlý a kvalitní servis nejen místním, ale i projíždějícím řidičům.

Pneuservis Řečkovice

Adresa

Sportovní 347/2, 602 00 Brno-Královo Pole, Česko

Telefon

+420 541 227 054

Umístění Pneuservis Řečkovice
Recenze

4.8/5 (Přečtěte si recenze)

mám informace

Pneuservis Řečkovice, se sídlem na adrese Sportovní 347/2 v Brně-Králově Poli, představuje spolehlivého partnera pro kompletní péči o vaše pneumatiky. Klíčovou výhodou je rychlý a profesionální servis s možností online objednání na webu pneuservis-reckovice.cz, což šetří váš čas. Díky dlouholeté tradici a znalosti místního trhu nabízí nejen kvalitní montáž a vyvážení, ale také skladování pneumatik a poradenství šité na míru. Kontakt na telefonu +420 541 227 054 je vždy k dispozici pro rezervaci termínu, což zajišťuje bezproblémovou zkušenost bez zbytečných čekání.

Pondělí9–12, 13–17
úterý9–12, 13–17
Středa9–12, 12:30–18
čtvrtek8–12, 13–17
Pátek9–12, 13–17
Sobota9–12
NeděleZavřeno

Často kladené otázky

Jaké jsou otevírací doby Pneuservis Řečkovice?

Otevírací doba je ideální pro rychlé řešení, ale doporučuji zavolat na +420 541 227 054 – aktuální časy se můžou měnit podle sezóny, protože v zimě a v létě je nával. Obvykle mají od pondělí do pátku otevřeno od 8 do 17 hodin, ale soboty jsou spíš výjimečné – radši si to ověřte přímo na místě nebo na webu http://www.pneuservis-reckovice.cz/.

Kde přesně se Pneuservis Řečkovice nachází a je dobře dostupný?

Najdete ho na adrese Sportovní 347/2, což je v Brně-Králově Poli – kousek od centra, ale zároveň na klidnějším místě. Je to pneuservis poblíž mě v České republice, který je snadno dosažitelný autem nebo MHD – zastávka tramvaje je jen pár minut pěšky. Parkování přímo u servisu je fajn, i když v sezóně může být plno.

Číst
Autoservis Brodrive s.r.o. - Brno Bosonohy

Jaké služby nabízí Pneuservis Řečkovice kromě přezouvání pneumatik?

Tento servis je komplexní – zvládne nejen přezouvání a vyvážení, ale i uskladnění pneumatik, opravy defektů nebo prodej nových a ojetých pneu. Díky hodnocení 4.8 je jasné, že tu lidi oceňují rychlost a profesionalitu – často prý poradí i s výběrem správného obutí pro váš vůz.

Proč má Pneuservis Řečkovice tak vysoké hodnocení 4.8 a co říkají zákazníci?

Zákazníci vyzdvihují hlavně přístup – ochotný personál, který vám vysvětlí každý krok, a ceny, které jsou férové bez zbytečných příplatků. Mnozí chválí i to, že servis je poblíž města a přitom nepatří mezi drahé značkové podniky – prostě řemeslo od srdce, které si drží kvalitu už léta.